Kredyty

Zapewniamy kompleksową obsługę pozyskania zewnętrznego źródła finansowania inwestycji dla firm jak również dla osób fizycznych.

Kredyty
Doradzamy i widzimy Twoje potrzeby

Obecnie osoba szukająca kredytu, mimo coraz większej konsolidacji rynku Bankowego w naszym kraju, ciągle musi odwiedzić kilka placówek bankowych, żeby znaleźć odpowiedni dla siebie produkt.
kredyt hipoteczny rzeszów 

W przypadku osób fizycznych można wybrać spośród produktów takich jak pożyczka gotówkowa, kredyt hipoteczny czy kredyt konsolidacyjny. Nie zawsze jednak szukając konkretnego produktu Klient wie jaki rodzaj kredytu będzie dla niego odpowiedni. W erze „dosprzedawania” do jednej usługi pakietu innych, tego samego spodziewajmy się w bankach – dlatego przede wszystkim bardzo istotne jest dokładne przeczytanie wszystkich kosztów jak również warunków kredytu.

kredyt hipoteczny rzeszów

kredyt hipoteczny Rzeszów

Całkiem inaczej jednak wygląda dziś rynek kredytów dla firm ponieważ poza kredytami obrotowymi czy inwestycyjnymi występuje także leasing czy chociażby faktoring. W dodatku, w przypadku kredytów na firmę zawsze istotny jest cel pożyczki i prognozy związane z kondycją przedsiębiorstwa. O ile w przypadku osób fizycznych nie funkcjonują kredyty na bieżące koszty utrzymania, to w przypadku kredytów dla firm takie finansowanie ze względu na odroczone terminy płatności faktur jest bardzo popularny. 

Kredyty indywidualne

Współpracujemy z większością Banków w kraju dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Klientom najlepsze rozwiązania, a także doradztwo kredytowe zarówno w dziedzinie oferty dla osób fizycznych, jak również firm.

Nasi Partnerzy

Kredyty dla firm

Jesteśmy profesjonalnym i rzetelnym pośrednikiem finansowym, dlatego bezpłatnie porównujemy zarówno warunki jak i cenniki banków dobierając je do indywidualnych preferencji oraz wspieramy Klienta podczas gromadzenia dokumentów niezbędnych do złożenia wniosku, a także po wypłacie kredytu. kredyt hipoteczny rzeszów zarówno

Jakie korzyści

Dążymy do tego aby wybrać dla klienta najlepszą ofertę spośród proponowanych przez banki oraz negocjować indywidualne warunki cenowe.

Profesjonalne doradztwo

Analiza wariantów kredytowych

Szeroka oferta produktowa

Pomoc w negocjacjach

Oszczędność czasu

Nie czekaj dłużej

Skontaktuj się z naszym doradcą

Zapewniamy profesjonalną i pełną obsługę
Szybki kontakt!
+
Wyślij!