Biuro Rachunkowe Profeum

Powierz nam swoją dokumentację. Poprowadzimy dla Ciebie usługi księgowe, zadbamy o porządek w Twoich aktach i ich zgodność z przepisami!

Biuro rachunkowe profeum

RACHUNKOWOŚĆ DLA FIRM

Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorstw małych i dużych, spółek osobowych i kapitałowych oraz organizacji non profit. Szczegółowy zakres obowiązków, jak i wszelkie dodatkowe uzgodnienia regulujemy umową zawartą z Klientem. Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie. Istnieje  możliwość dojazdu pracownika biura do Państwa firmy i osobisty odbiór dokumentów oraz omówienia bieżących spraw.

Nasze Biuro prowadzi usługi w oparciu o Licencje Ministra Finansów nr 11618/2005. Działalność biura objęta jest także obowiązkową polisą OC. Nasza multiagencja ubezpieczeniowa zaproponuje Ci ubezpieczenia na najlepszych warunkach.

Dla stałych klientów istnieje możliwość porad prawnych !

Biuro rachunkowe profeum

Biuro rachunkowe profeum
Promocje

NA START

advanced divider
Otwórz firmę z naszym Biurem Rachunkowym Profeum. W pierwszym miesiącu obowiązywania umowy zyskasz 50% RABATU na usługi księgowe!

NA ZMIANĘ

advanced divider
Zmień stare biuro rachunkowe na Profeum i zyskaj przez pierwsze 2 miesiące obowiązywania umowy 25% RABATU na usługi księgowe!

Z POLECENIA

advanced divider
Poleć nas znajomym i zyskaj jednorazowo 25% RABATU na usługi księgowe!


Nasza Oferta

Księgi rachunkowe

Pełna Księgowość

Pełne prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek, stowarzyszeń i fundacji, bieżące księgowania dokumentów dla celów podatkowych, sprawozdania finansowe.

Księgi przychodów i rozchodów

KPiR

Księgowanie w KPiR, prowadzenie ewidencji zakupów i sprzedaży VAT oraz wyposażenia, sporządzanie deklaracji podatkowych i zeznania rocznego, obsługa US i ZUS.

Ryczałt

Ryczałt

Obsługa księgowa firm w zakresie zapisu przychodów w ewidencji sprzedaży, wyliczanie zobowiązań podatkowych PIT I VAT, deklaracje podatkowe i zeznania roczne.

Rozliczenia kadrowo-płacowe

Rozliczenia kadrowo-płacowe

Kompleksowa obsługa księgowa firm w zakresie prowadzenia ewidencji kadrowo płacowej, przygotowanie umów z pracownikami, odprowadzenie składek ZUS.

Pozostałe usługi

Pozostałe usługi

Nasze Biuro Rachunkowe oferuje też usługi jak: pomoc przy zakładaniu firmy, możliwość odbioru dokumentów z siedziby firmy, wyprowadzanie z zaległości księgowych i podatkowych, usługi prawnicze, przekształcenia działalności w spółki z o.o.

Biuro rachunkowe profeum - Nie czekaj dłużej

Skontaktuj się z księgowym

Zapewniamy profesjonalną obsługę księgowo-kadrową

Proszę krótko opisać rodzaj prowadzonej działalności, ilość dokumentów i zakres obsługi jaki Państwa interesuje, a wyślemy wstępną wycenę.

Biuro rachunkowe profeum
Wycena

Wypełnij nasz formularz wyceny, a odezwiemy się do Ciebie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz wyceny. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Wiem że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest: Doradca Restrukturyzacyjny Jakub Pieczonka, adres: ul. Partyzantów 12, 36-040 Boguchwała, NIP: 5170289841, REGON: 180839480.
Szybki kontakt!
+
Wyślij!