Ubezpieczenia Rzeszów

Kompleksowe ubezpieczenia dla biznesu w jednym miejscu.

Ubezpieczenia Rzeszów
Ubezpiecz swoją przyszłość

Ubezpieczenia Rzeszów! Dziś rynek ubezpieczeń jest tak szeroki, jak szerokie jest życie gospodarcze i społeczne współczesnego świata. Ubezpieczyć można niemalże wszystko, a same polisy ubezpieczeniowe rozwinęły się w kilku kierunkach. Najlepszym przykładem są ubezpieczenia na życie, które dziś można powiązać z systemem odkładania oszczędności, by zabezpieczyć siebie na czas emerytury lub odłożyć kapitał dla bliskich. Tradycyjne ubezpieczenie nieruchomości przed ogniem i zdarzeniami losowymi możemy poszerzyć o ubezpieczenie OC dla właścicieli i członków rodziny, a także o ubezpieczenie majątku przed włamaniem czy przypadkowym samodzielnym zniszczeniem wyposażenia.

Ubezpieczenia Rzeszów 2
Ubezpieczenia Rzeszów 1
Osobnym działem ubezpieczeń są ubezpieczenia firmowe – tutaj różnorodność robi prawdziwe wrażenie. Niestety nie wszyscy właściciele firm zdają sobie sprawę, że poza obowiązkowymi polisami, które opłacają, mogą zabezpieczyć swój biznes kompleksowo i często do minimum ograniczyć ryzyko związane z jego prowadzeniem. W ofercie dostępne są ubezpieczenia OC jednoosobowej działalności gospodarczej, ubezpieczenia maszyn, ubezpieczenia samochodów firmowych czy ubezpieczenia OC dużych firm.

Ubezpieczenia Rzeszów
Rodzaje ubezpieczeń

Oferując kompleksowe doradztwo kredytowe dla firm, nie ograniczamy się tylko do oferty bankowej. W ofercie posiadamy całą gamę ubezpieczeń począwszy od prostych polis życiowych i majątkowych po ubezpieczenia wyposażenia przedsiębiorstw oraz życia i zdrowia pracowników. Dla bardziej wymagających Klientów we współpracy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi możemy stworzyć kompleksowe pakiety ubezpieczeń obejmujące zabezpieczenie w życiu prywatnym i zawodowym, będące idealnym uzupełnieniem oferty finansowania przedsiębiorstw.

Indywidualne

Firmowe

Jakie ubezpieczenie warto mieć ?

 • Ubezpieczenie samochodu

  Obowiązkowe OC

  Niezbędne Autocasco

  Komfortowe Assistance

  Bezpieczne NNW

 • Ubezpieczenie domu i mieszkania

  Główne ubezpiecznie domu i mieszkania

  OC w życiu prywatnym

  Komfortowy Assistance Domowy

 • Ubezpieczenie na życie i zdrowotne

  Główne ubezpiecznie na życie

  Ubezpieczenie "nieszczęśliwe wypadki"

  Poważne zachorowanie

  Leczenie szpitalne

Ubezpieczenia Rzeszów
Dlaczego Profeum?

Porównamy dla Ciebie oferty towarzystw i pomożemy wybrać najlepszą. Dążymy do tego aby wybrać dla klienta najlepszą ofertę spośród proponowanych przez towarzystwa ubezpieczeniowe.

Ubezpieczenia Rzeszów
Towarzystwa współpracujące

Nie czekaj dłużej

Skontaktuj się z naszym doradcą

Zapewniamy profesjonalną i pełną obsługę
Szybki kontakt!
+
Wyślij!