O nas

Pomoc na każdym etapie współpracy jak i po zakończeniu

logo.icon_.png

Profeum Finanse

Profeum Pośrednictwo Finansowe to firma, która zajmuje się szeroko pojętą profesjonalną obsługą finansową.
Powstała z myślą o kompleksowej obsłudze w zakresie finansowo-księgowym, ubezpieczeniowym i doradczo-prawnym. Od 1998 roku wykorzystujemy doświadczenie zdobyte w instytucjach bankowych i kontynuujemy je we własnej działalności oraz obsłudze zarówno firm, jak i Klientów indywidualnych.

23+

Lat doświadczenia

864+

Zadowolonych klientów

Partnerzy

Dlaczego my

Pomoc na każdym etapie współpracy jak i po zakończeniu, mobilni doradcy ds. kredytu bez potrzeby wychodzenia z domu, załatwienie spraw związanych z prowadzeniem firmy w jednym miejscu od finansowania po ubezpieczenia itd. 

To wszystko otrzymasz u nas. Dodatkowo jako multiagencja ubezpieczeniowa możemy zapewnić Cię o naszym ludzkim podejściu do Klienta. Razem z Tobą zastanowimy się, których z naszych usług potrzebujesz najbardziej. Dobierzemy odpowiednie ubezpieczenia z szerokiej gamy ofert naszych partnerów.

Wesprzemy Cię w prowadzeniu księgowości w ustalonym wspólnie z Tobą zakresie. Możesz liczyć na naszą profesjonalną pomoc i doradztwo.

Współpracujemy

Szukasz rolet, okien bądź bram?

Producent wysokiej klasy rolet, wertikali, żaluzji, moskitier. W ofercie znajdą Państwo także okna, drzwi oraz bramy garażowe. Pomiar, wycena oraz montaż gratis!

Chcesz obniżyć rachunki za prąd?

Panele fotowoltaiczne to tania energia, z której może skorzystać każdy. Zapomnij o wysokich rachunkach za prąd, to już przeszłość. Skorzystaj z naszej oferty a zyskasz wiele korzyści.

Nie czekaj dłużej

Skontaktuj się z naszym doradcą

Zapewniamy profesjonalną i pełną obsługę
Szybki kontakt!
+
Wyślij!