Kredyty

Zapewniamy kompleksową obsługę pozyskania zewnętrznego źródła finansowania inwestycji.

Kredyty
Doradzamy i widzimy Twoje potrzeby

Obecnie osoba szukająca kredytu, mimo coraz większej konsolidacji rynku Bankowego w naszym kraju, ciągle musi odwiedzić kilka placówek bankowych, by znaleźć odpowiedni dla siebie produkt.
W przypadku osób fizycznych można wybrać spośród produktów takich jak pożyczka gotówkowa, kredyt hipoteczny czy kredyt konsolidacyjny. Jednak nie zawsze Klient szukając konkretnego produktu wie jaki rodzaj kredytu będzie dla niego odpowiedni. W erze „dosprzedawania” do jednej usługi pakietu innych, tego samego spodziewajmy się w bankach – dlatego dokładne przeczytanie wszystkich kosztów i warunków kredytu jest zawsze bardzo istotne.
Całkiem inaczej wygląda dziś rynek kredytów dla firm. Oprócz kredytów obrotowych czy inwestycyjnych występuje także leasing albo faktoring. W przypadku kredytów na firmę zawsze istotny jest cel pożyczki i prognozy związane z kondycją przedsiębiorstwa. O ile w przypadku osób fizycznych nie funkcjonują kredyty na bieżące koszty utrzymania, to w przypadku kredytów dla firm takie finansowanie ze względu na odroczone terminy płatności faktur jest bardzo popularne.

Kredyty indywidualne

Współpracujemy z większością Banków w kraju, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Klientom najlepsze rozwiązania, a także doradztwo kredytowe zarówno w dziedzinie oferty dla osób fizycznych, jak i firm.

Nasi Partnerzy

Kredyty dla firm

Jesteśmy profesjonalnym i rzetelnym pośrednikiem finansowym, dlatego bezpłatnie porównujemy warunki i cenniki banków dobierając je do indywidualnych preferencji oraz wspieramy Klienta podczas gromadzenia dokumentów niezbędnych do złożenia wniosku, a także po wypłacie kredytu.

Jakie korzyści

Dążymy do tego aby wybrać dla klienta najlepszą ofertę spośród proponowanych przez banki oraz negocjować indywidualne warunki cenowe.

Profesjonalne doradztwo

Analiza wariantów kredytowych

Szeroka oferta produktowa

Pomoc w negocjacjach

Oszczędność czasu

Nie czekaj dłużej

Skontaktuj się z naszym doradcą

Zapewniamy profesjonalną i pełną obsługę