Kredyty indywidualne

Nie wiesz, jaka rata jest dla Ciebie odpowiednia i jakich dokumentów potrzebujesz? Z naszą pomocą proces uzyskania kredytu może być łatwy.

Kredyt gotówkowy

Najpopularniejsza forma finansowania potrzeb konsumpcyjnych Klientów w naszym kraju, zwany też pożyczką gotówkową.

Kredyty gotówkowe często różnią się ceną im większy pakiet dodatkowych usług, tym kredyt jest tańszy.

Kredyt może być wydany na dowolny cel np. na zakup używanego samochodu, wakacyjny wyjazd czy wyposażenie mieszkania.
Kredyt gotówkowy jest zawsze możliwy do spłaty przed terminem w całości lub części i bez dodatkowych kosztów. Aktualnie zgodnie z wyrokiem TSUE Klient ma prawo do zwrotu części prowizji w przypadku wcześniejszej spłaty.

Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny to kredyt zaciągany na zakup mieszkania, budowę domu lub zakup działki budowlanej. Finansowane nimi są też remonty nieruchomości.
To rodzaj kredytów, gdzie selekcja Klientów przez banki jest bardzo zróżnicowana, a maksymalnie dostępna kwota może się różnić w zależności od pożyczkodawcy. Warunki zależą przede wszystkim od zdolności/ wiarygodności kredytowej, od historii kredytowej klienta, wartości nieruchomości oraz wkładu własnego, który może być nawet do 90 % wartości nieruchomości lecz jest on zawsze wymagany. Ten rodzaj kredytu zezwala na okres karencji w spłacie tj. płatność przez jakiś okres samych odsetek, co jest szczególnie wygodne w trakcie urządzania wnętrza nabytej nieruchomości.
Przy kredytach hipotecznych zawsze istnieje możliwość wcześniejszej spłaty całości lub części zobowiązania.

Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny to doskonały sposób na połączenie wszystkich zobowiązań w jedną ratę i często z jeszcze niższym oprocentowaniem. Za pomocą kredytu konsolidacyjnego możemy spłacić kredyty gotówkowe, limity w kontach i na kartach kredytowych, kredyty ratalne, samochodowe, a nawet hipoteczne.
Jeśli pozwala na to zdolność kredytowa Klienta, przy okazji spłaty zobowiązań można również dobrać dodatkową gotówkę na dowolny cel.
Przy potrzebie większej kwoty do spłaty zobowiązań dostępne są również kredyty konsolidacyjne w postaci pożyczki hipotecznej, gdzie suma jaką można otrzymać jest równa nawet 70 % wartości nieruchomości, która będzie jej zabezpieczeniem. Co ważne w przypadku kredytów konsolidacyjnych zabezpieczonych hipoteką na nieruchomości oprocentowanie jest często zbliżone do tego z kredytów hipotecznych, a okres spłaty może wynosi nawet 20 lat.

Kredyt fotowoltaiczny

To kredyt ratalny na zakup i instalację paneli fotowoltaicznych. Kredyt ma znacznie niższe oprocentowanie niż tradycyjny kredyt gotówkowy, a także mniejszą ilość formalności, niż inne formy kredytowania. Zakup i instalacja paneli fotowoltaicznych oprócz obniżenia rachunków za energię elektryczną, pozwala również na otrzymanie gwarantowanej dotacji w wysokości 3000 zł (2021 r.).
Kredyt fotowoltaiczny jest przeznaczony dla osób fizycznych będących właścicielami lub współwłaścicielami nieruchomości wolnostojącej np. domu jednorodzinnego lub domu szeregowego.
Wniosek o kredyt można złożyć drogą elektroniczną i otrzymać decyzję nawet w ciągu 1 dnia. Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną oraz na wygodę Klienta i czas podpisanie umowy może być zrealizowane za pomocą SMS, co automatycznie umożliwia uruchomienie środków na wskazany rachunek.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor Montaż paneli słonecznych i pomp ciepła Zapoznaj się z szeroką ofertą firmy

Kredyt budowlany

To celowy kredyt na wszelkiego rodzaju materiały związane z budową lub remontem nieruchomości. Kredyt budowlany jest przeznaczony na zakup materiałów takich jak stolarka okienna i drzwiowa, pokrycie dachu np. dachówka, blachodachówka itp. oraz wykończenie tj. gips, farby, glazura i ceramika. Sfinansować za jego pomocą można również wszystkie instalacje wraz z ich elementami np. piece, grzejniki, klimatyzacje. Kredyt budowlany możemy też wykorzystać na sfinansowanie budowy garażu na naszej posesji.
Ten rodzaj kredytu jest przeznaczony również na wszelkiego rodzaju remonty nieruchomości mieszkaniowych – czy to kompleksowe, czy częściowe zarówno w domach jednorodzinnych, jak i mieszkaniach.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor
Szukasz rolet, okien bądź bram? Zapoznaj się z szeroką ofertą firmyKredyt dla cudzoziemców

Obcokrajowcy otrzymają w Polsce takie same warunki kredytu, jak obywatele kraju. W każdym poszczególnym przypadku będzie to oczywiście zależne od zdolności kredytowej, dochodów i budowanej historii.
Najważniejsze dokumenty potrzebne do uzyskania kredytu:
  • Karta pobytu – nie musi być na okres stały może być karta tymczasowego pobytu (ważna informacja)
  • Meldunek w PL
  • Umowa na czas nieokreślony
  • Zaświadczenie o zarobkach
Czas wydania decyzji kredytowej zależny jest od szeregu czynników, zgodnie z przepisami bank ma 21 dni na wydanie decyzji kredytowej od momentu złożenia wszystkich potrzebnych dokumentów.

Nie czekaj dłużej

Skontaktuj się z naszym doradcą

Zapewniamy profesjonalną i pełną obsługę
Szybki kontakt!
+
Wyślij!