Dotacje Rzeszów

Dotacje na rozpoczęcie działalności Rzeszów

Dotacje Rzeszów

Firma Profeum Finanse od lat świadczy usługi między innymi w zakresie pozyskiwania dofinansowania pochodzącego z Unii Europejskiej oraz funduszy krajowych.

 

Obecnie zajmujemy się doradztwem zarówno Klientom indywidualnym jak i firmom o zróżnicowanym profilu działalności. Wypracowane metody działania i zakres oferty zawsze dostosowujemy pod indywidualne potrzeby każdego Klienta. Dzięki naszemu wsparciu już setki zadowolonych Klientów skorzystało z możliwości wnioskowania o finansowanie własnych projektów i działalności. Również mnóstwo młodych przedsiębiorców uzyskało sposobność rozwinięcia swojej kariery zawodowej z minimalnym wkładem własnym.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

23+

Lat doświadczenia

864+

Zadowolonych klientów

Partnerzy

Dofinansowanie Rzeszów

Jakie są możliwości finansowania firmy?
Kto może otrzymać dofinansowanie?

Jak wnioskować o dotację na strat firmy?
Czy warto skorzystać z dotacji unijnych?

 

Z przyjemnością odpowiemy na powyższe pytania i przeprowadzimy Państwa kompleksowo przez cały proces związany z pozyskiwaniem środków. Doradzimy przede wszystkim skąd pozyskać fundusze oraz znajdziemy odpowiedni program dopasowany do Państwa potrzeb. Co ważne, udzielamy wsparcia w przygotowaniu i poprawnym wypełnieniu wniosku.

side-view-business-man-calculating-finance-numbers

Dotacje unijne Rzeszów

Dotacje unijne to inaczej wsparcie finansowe, na jakie już od kilkunastu lat mogą liczyć przedsiębiorcy na terenie Unii Europejskiej. Również w naszym kraju z tej niezwykle popularnej formy pomocy zostało zasilonych mnóstwo małych i większych biznesów. Na czym polega owe wsparcie? Otóż ubiegający się o dotacje unijne mogą liczyć na bardzo korzystny kredyt, jak również dofinansowanie na rozwój działalności gospodarczej w formie bezzwrotnej. Maksymalna wartość dotacji unijnej zależy oczywiście od konkretnego profilu działalności oraz branży, dla której kierowane jest owe dofinansowanie. Fundusze Europejskie zatem umożliwiają nam uzyskanie środków na założenie własnej firmy, jak również jej dofinansowanie. W szczególności z takiej formy pomocy skorzystać mogą:

– Młodzi, przed ukończeniem 30-ego roku życia, jeżeli się nie uczą i nie pracują, a mają pomysł na własny biznes.
– Osoby powyżej 30-ego roku życia, które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej, m.in. osoby z niepełnosprawnością.
– Rolnicy ubezpieczeni w KRUS (mają możliwość pozyskania premii na rozpoczęcie działalności).
– Osoby pracujące, które chciałyby skorzystać z pożyczki na założenie firmy.
– Młodzi przedsiębiorcy, którzy chcą starać się o środki dla start-upów, czyli nowo powstałych albo krótko działających firm.
– Osoby mające innowacyjny pomysł na biznes, które chcą skorzystać z kompleksowego wsparcia w tworzeniu i rozwoju projektu np. z programu „Platformy startowe dla nowych pomysłów”.

Nie czekaj dłużej

Skontaktuj się z naszym doradcą!

Zapewniamy profesjonalną i pełną obsługę.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!